Language version
 
Tkaniny w Wymiarze Kocykowym! 0

Wychodzimy Naprzeciw Oczekiwaniom Naszych Klientów - Tkaniny w Wymiarze Kocykowym! 

Dla naszych kreatywnych klientów mamy dobrą wiadomość! Już od dłuższego czasu oferujemy możliwość zamówienia naszych tkanin w wymiarze kocykowym - 75x100cm. To idealne rozwiązanie dla tych z Was, którzy nie chcą inwestować w całe metry materiałów.

W jaki sposób skorzystać z tej opcji? To proste! Wystarczy, że podczas składania zamówienia wpiszesz informację o potrzebnym wymiarze w sekcji uwag. To wszystko! Chcemy, abyście mieli dokładnie tyle materiału, ile potrzebujecie - bez zbędnego marnowania.

Cena za taki kawałek materiału jest identyczna, co za standardowe pół metra. Dzięki temu, nawet jeśli planujesz uszyć jedynie kocyk, możesz zamówić 0,5 metra, a my dostosujemy je do wymiaru kocykowego. Oszczędność i precyzja!

A jeśli zamówisz cały metr? Bez obaw! Jeśli dodasz informację, że chciałbyś go podzielić na dwa kawałki kocykowe, zrobimy to dla Ciebie.

Więcej szczegółów znajdziesz w załączonym poniżej filmiku oraz w sekcji FAQ na naszej stronie. Gotowe bawełny i minky w wymiarze kocykowym czekają w Outlecie

[Dołączony Filmik - Tutaj]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium