Google Translator
 
Dostawa i łączenie zamówień
Koszty dostawy wynoszą:
 
10 zł - Wysyłka Paczkomatem InPost  opłata stała niezależnie od wielkości paczki -   czas dostawy   około 2-3 dni robocze od dnia nadania przesyłki.
 
 
14 zł -  Kurier Inpost  dostawa  następnego dnia roboczego po nadaniu paczki. 
 
15 złKurier DPD  dostawa  następnego dnia roboczego po nadaniu paczki. 
 
6,50 zł lub 7,50zł - Paczka w Ruchu, opłata zależna od wielkości paczki.
Czas dostawy około 2-3 dni robocze od dnia nadania przesyłki.
 
Łączenie zamówień:
 
W wypadku gdy składają Państwo zamówienie  którego jeszcze mamy nie wysyłać  bo panują Państwo  dokonać kolejnego zamówienia  i wszystkie zamówienia mają być wysłane w jednej paczce to prosimy o wybranie opcji wysyłki : "Zamówienie będzie kontynuowane".  W  zamówieniu które jest już ostatnim do połączenia proszę jako formę wysyłki wybrać  paczkomat lub kurier  (  można też dodatkowo w komentarzu do zamówienia wpisać  informację aby połączyć z wcześniejszym zamówieniem ) - wtedy będziemy wiedzieć że to już ostatnie domówienie i możemy wysłać paczkę.
 
Jeśli chcieliby Państwo  dodać jakieś produkty do wcześniej złożonego zamówienia ( wybrali Państwo wysyłkę paczkomatem lub  kurierem )  które nie zostało  jeszcze wysłane  (  status zamówienia widoczny w panelu klienta lub do uzyskania telefonicznie /mailowo )  to prosimy  zrobić normalne zamówienie i wybrać opcję dostawy : "Połączenie z wcześniejszym zamówieniem". Zamówienia zostaną wysłane jedną paczką , bez dodatkowych kosztów .
 
 
Zamówienia powyżej  500zł -  wysyłka GRATIS!
 
 
Nie wysyłamy paczek za pobraniem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl